İçeriğe geç

Ahşap Emprenye

Ahşap Emprenye ve Özellikleri

ahsap emprenye 870x485 2
Ahşap Emprenye

Ahşap Emprenye Detayları

Ahşap emprenye, Modern, güvenli, çevreye saygılı, Mantara bağlı çürüme, böcek ve termit saldırılarına karşı koruyucu, Dayanıklı Korozyona neden olmaz.

AHŞAP KORUYUCULARINDA YENİ NESİL TEK SEÇENEK

  • Modern, güvenli, çevreye saygılı
  • Mantara bağlı çürüme, böcek ve termit saldırılarına karşı koruyucu
  • Dayanıklı
  • Korozyona neden olmaz

 

Tanalith E, krom ve arsenik içermeyen vakum-basınç sistemiyle uygulanan yeni nesil, tek seçenek emprenye maddesidir. Avrupa ve ABD’de yönetmeliklerin krom ve arsenik kullanımına yönelik getirdiği kısıtlamalara bağlı olarak geliştirilen Tanalith E, ahşap endüstrisi ve kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayan, bağımsız kuruluşlar ve üniversiteler tarafından uzun yıllar süren arazi ve laboratuvar testleri sonunda etkinliği kanıtlanmış, metal aksamda korozyona neden olmayan tek emprenye maddesidir. Çok kısa sürede dünyada ahşap sektöründe pazar lideri haline gelmiştir. ABD, Avrupa ülkeleri, Avustralya, Japonya vb. ülkelerden onay belgelerine sahiptir.

Çevre ve insan dostu bir emprenye maddesi olan Tanalith E’nin formülünde insan ve çevre sağlığına hiç zararı olmayan azol bileşikleri  bulunmaktadır. Tanalith E kokusuzdur. Emprenye işlemi sonucunda ahşabın son boyutlarında bir değişiklik meydana gelmez ve montajda kullanılan metal bağlantı elemanlarında paslanmaya sebep olmaz. Emprenye işleminden sonra ahşaplarda açık yeşil renk elde edilir. Ultraviyole ışınlarının etkisiyle rengi bir süre sonra bal rengine dönüşür.

Tanalith E insanların temas halinde olacağı tüm ahşap birimlerde güvenle kullanılmaktadır: İnşaat sektörü, çevre düzenleme, park, bahçe, çocuk oyun elemanları, iskele üstü ahşapları, çiftlik binaları, hayvan barınakları, sera kerestesi, bağ kazıkları, organik tarım ve tatlısu içinde kullanılan ahşaplar, ambalaj/kargo ahşapları, konteyner, yük vagonları vb. tüm ahşap elemanlar gibi çok geniş kullanım alanlarına sahiptir. Tanalith E ile emprenye edilen ahşaplar mantar,böcek ve termit tahribatına karşı mükemmel şekilde korunmuş olur.

Resimler

Hemen Bilgi Talebi Oluştur

0030-987-098

Kombucha ipsum irony, forage squid subway tile tazoo

Son Makaleleler

WOODEN PELLET PRODUCERS

Wooden Pellets, biomess pellets, – fuel pellets, have been known for a long time. Initially, devices for the formation of vegetable raw materials were used…

Pelet fiyatları ne kadar?

Avrupada ve tüm dünyada artan pelet tüketimi heryıl artmaktadır. Pelet fiyatları  gecen 10 yılda çok artmamasına rağmen ( dolar , Euro bazında ) bu yıl…