İçeriğe geç

Fabrikamız

Fabrikamız & Üretim

Fabrikamız & Üretim

Üretim 6.000 m2 kapalı , 15.000 m2 açık alan olmak üzere toplanda 21.000 m2 lik alanda üretim yapılmaktadır.

Üretim hatlarımız en modern makine parkurlarıyla üretimlerini sürdürmektedirler.

Sıfır Euro Ahşap Palet İmalatı

Günümüzün en modern tesislerinin bir tanesinde Euro palet üretilmektedir. EURO paletlerin üretimi için kereste seçimi özenle yapılmaktadır. Kullanılan çiviler TSE belgeli tedarikçilerin en kaliteli çivilerdir. Günlük 3000 paletlik üretimi gerekirse 4000 e kadar artırılabilmektedir. Euro paletler, EPAL sıkı standartlarına göre üretilir. EPAL damgalı ve ISPM 15 ısıl işlem görmüş , uluslararası standartlarındaki paletlerimiz en beğenilen ürünlerimiz başındadır. Tüm Depo tiplerinde, Yüksek raflı WMS lerde kullanılabilecek özelliktedir. İhracat süreclerinde ISMP 15 damgalı , EPAL paleti olduğu gümrüklerden rahatlıkla geçer.

Sıfır Ahşap Palet İmalatı

100 çeşitten fazla farklı Ahşap palet müşteri taleplerine göre dizayn edip, hızlı ve esnek bir şekilde, üretip, zamanında teslim edebilmekteyiz. Aynı zamanda ISPM 15 ısıl işlem de tüm ürünlere uygulanır. En kaliteli keresteler ve çiviler seçilerek, ürün kalitesi en üst seviyede tutulur.

Ahşap Kablo Makarası Üretim

Ahşap Kablo üretim fabrikamızda en modern makine parkımızla, usta çalışanlarımızla, en kaliteli ahşap malzemeleri kullanarak Ahşap kablo Makarası üretimi yapıyoruz.

Haberleşme Kabloları, Fiber Optik Kabloları, Enerji Kabloları için  Ahşap Kablo Sevk Makaraları, Emaye Bobin Teli için palet, sandık, Data Kabloları için MDF makaralarının belirlenen standartlarda üretimi yapılmaktadır. Tesiste uluslararası dolaşımda kullanılan Ahşap Ambalaj malzemelerinin ısıl işlem veya fumigasyon işlemlerinden geçirilerek işaretlenmesine ilişkin ISPM–15 standardı da yerine getirilmektedir. Alınan Kızılçam ve  Karaçam tomrukları tesisimizde çesitli üretim aşamalarından geçerek 30 cm çapından 260 cm çapına kadar Kablo Sevk Makarası ile diğer tahta ambalaj malzemelerinin üretimi yapılmaktadır. Tesiste yıllık ortalama 16.000m3 tomruk işlenmekte ve ortalama 33.000 Adet Kablo Sevk Makarası üretimi yapılmaktadır.

Advanced Medical Facility

Et fugiat semiotics, authentic cloud bread kickstarter dolore quinoa tousled labore health goth selvage irony. Dolore affogato aliqua migas cold-pressed ea williamsburg raw denim tote bag pinterest nulla.
doctor-10

Meet our teamx

neve doctor 17

Healthcare Management