Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ozon palet 15 yılı geçen ağaç işleri ve orman ürünleri işleme tecrübesiyle hizmet vermektedir. Özelikle son dönemlere yoğunlaştığı, palet, Ahşap Kutu, Ahşap Koli , Ahşap Makara, birinci el ve ikinci el tedariğiyle sektörün öncü firmaları arasındadır.

Gelecek ve Sonuç Odaklılık

Şirketimizin dinamik bir şekilde gelişmesini sağlamak ve uzun vadeli kurumsal başarıyı garanti etmek için pazarlarda meydana gelen değişiklikleri yönlendirme sürecine katkıda bulunuyoruz. Büyüme ve finansal bağımsızlığı garanti etmek için sonuç odaklı hareket ediyoruz.

Güvenilirlik, Dürüstlük ve İtibar

Sadece tutabileceğimiz sözler veriyor, anlaşmaları bağlayıcı olarak kabul ediyor ve tüm ticari işlemlerimizde yasalara riayet ediyoruz.

Sorumluluk

Eylemlerimizin, toplumun çıkarları doğrultusunda olması gerektiğini kabul ediyoruz. Her şeyden önce ürünlerimizi ve hizmetlerimizi; insanların güvenliği, kaynakların ekonomik kullanımı ve çevresel sürdürülebilirlik doğrultusunda tasarlıyoruz.

Müşteri Odaklılık

Müşteri iş ortağımızdır. Müşteri odaklı düşünür ve harekete geçeriz

Sürekli Değişim ve Gelişim

Değişimi etkin bir şekilde yönetmek
Geleceğin eğilim ve gereksinimlerine uyum sağlamak için hazırlıklı olmak
Statükoyu sorgulamak
Fırsatları araştırmak ve hesaplanabilir risk almak
Açık görüşlü olmak

Esneklik ve Çeviklik

Her türlü performansı hızlı ve doğru olarak tepki verebilmek

Kaliteli ve Etkinlik

Tüm performanslarında kalitenin ilk sırada yer alır.

Verimlilik

Kaynakları akıllıca yönetmek
Değer yaratan faaliyetlere odaklanmak
İşleri basit ve verimli şekilde yapmak
Uygun maliyet, hız ve kalitede iş yapmak
Tutarlı uygulama için sorumluluk üstlenmek
İyi karar verme süreçlerini hızlandırmak
Daha iyi çözüm bulmak için ortaklaşa çalışmak

Misyon

about03

Müşterilerimizin Ahşap, Plastik Palet, Ahşap Kafes ihtiyacını, En Kaliteli, 7×24, zamanında tedarik eden, çevreye duyarlı ‘Palet Tedarikçisi’ olmak. Bunu da yöntemlerimizi, sistemleri ve teknolojileri en uygun şekilde, sürekli gelişim düşüncesiyle, kullanarak sağlamak.

Vizyon

about04

Sürekli farklı fikirler ve daha iyi süreçler geliştirerek müşteri kazanımı, proaktif farklı hizmet ve ürünler geliştirerek bölgesel ve uluslararası hizmet verebilen bir yapıya kavuşmak.

Strateji

about05

Mevcut müşterilerimizin memnuniyet seviyesini en üst noktaya çıkarmak, farklı sektörlerdeki potansiyel müşterilere, etkili giriş yaparak, daha ölçekli üretim ve satışı yakalamak üzere, müşteri portfoyunu genişletmek ana stratejimizdir. Müşteri Odaklı,Sürdürülebilirlik, Güvenilirlik, Kaliteli olmak, Esneklik ve Ölçekli üretim ve dağıtım yapabilmek, işletmemizin en temel değerleri olmaya devam edecek.