İçeriğe geç

Hakkımızda

FABRİKAMIZ & ÜRETİM

Ozon Palet

Ozon palet 15 yılı geçen ağaç işleri ve orman ürünleri işleme tecrübesiyle hizmet vermektedir. Özelikle son dönemlere yoğunlaştığı, palet, ahşap Kutu, ahşap Koli, ahşap Makara, birinci el ve ikinci el tedariğiyle sektörün öncü firmaları arasındadır.

logo1
misyon vizyon e1632750333621

Misyon & Vizyon

Misyon

Müşterilerimizin ahşap, plastik palet, ahşap kafes ihtiyacını, En Kaliteli, 7×24, zamanında tedarik eden, çevreye duyarlı ‘palet tedarikçisi’ olmak. Bunu da yöntemlerimizi, sistemleri ve teknolojileri en uygun şekilde, sürekli gelişim düşüncesiyle, kullanarak sağlamak.

Vizyon

Sürekli farklı fikirler ve daha iyi süreçler geliştirerek müşteri kazanımı, proaktif farklı hizmet ve ürünler geliştirerek bölgesel ve uluslararası hizmet verebilen bir yapıya kavuşmak.

Gelecek ve Sonuç Odaklılık

Şirketimizin dinamik bir şekilde gelişmesini sağlamak ve uzun vadeli kurumsal başarıyı garanti etmek için pazarlarda meydana gelen değişiklikleri yönlendirme sürecine katkıda bulunuyoruz. Büyüme ve finansal bağımsızlığı garanti etmek için sonuç odaklı hareket ediyoruz.

Güvenilirlik, Dürüstlük ve İtibar

Sadece tutabileceğimiz sözler veriyor, anlaşmaları bağlayıcı olarak kabul ediyor ve tüm ticari işlemlerimizde yasalara riayet ediyoruz.

Sorumluluk

Eylemlerimizin, toplumun çıkarları doğrultusunda olması gerektiğini kabul ediyoruz. Her şeyden önce ürünlerimizi ve hizmetlerimizi; insanların güvenliği, kaynakların ekonomik kullanımı ve çevresel sürdürülebilirlik doğrultusunda tasarlıyoruz.

Müşteri Odaklılık

Müşteri iş ortağımızdır. Müşteri odaklı düşünür ve harekete geçeriz

Sürekli Değişim ve Gelişim

Değişimi etkin bir şekilde yönetmek Geleceğin eğilim ve gereksinimlerine uyum sağlamak için hazırlıklı olmak Statükoyu sorgulamak Fırsatları araştırmak ve hesaplanabilir risk almak Açık görüşlü olmak.

Esneklik ve Çeviklik

Her türlü performansı hızlı ve doğru olarak tepki verebilmek

Kaliteli ve Etkinlik

Tüm performanslarında kalitenin ilk sırada yer alır.

Verimlilik

Kaynakları akıllıca yönetmek Değer yaratan faaliyetlere odaklanmak İşleri basit ve verimli şekilde yapmak Uygun maliyet, hız ve kalitede iş yapmak Tutarlı uygulama için sorumluluk üstlenmek İyi karar verme süreçlerini hızlandırmak Daha iyi çözüm bulmak için ortaklaşa çalışmak

Fabrikamız

Üretim 6.000 m2 kapalı , 15.000 m2 açık alan olmak üzre toplanda 21.000 m2 lik alanda üretim yapılmaktadır. Üretim hatlarımız en modern makine parkurlarıyla üretimlerini sürdürmektedirler.
Turpal palet 80 120 7 e1632749724290

SIFIR EURO AHŞAP PALET İMALATI

Günümüzün en modern tesislerinin bir tanesinde Euro palet üretilmektedir.EURO paletlerin üretimi için kereste seçimi özenle yapılmaktadır. Kullanılan çiviler TSE belgeli tedarikçilerin en kaliteli çivilerdir. Günlük 3000 paletlik üretimi gerekirse 4000 e kadar artırılabilmektedir. Euro paletler, EPAL sıkı standartlarına göre üretilir.EPAL damgalı ve ISPM 15 ısıl işlem görmüş , uluslararası standartlarındaki paletlerimiz en beğenilen ürünlerimiz başındadır. Tüm Depo tiplerinde, Yüksek raflı WMS lerde kullanıbilecek özelliktedir. İhracat süreclerinde ISMP 15 damgalı , EPAL paleti olduğu gümrüklerden rahatlıkla geçer.

unedged AB Grade Beech lumber SD KD prices 6 768x1024 1

SIFIR AHŞAP PALET İMALATI

100 çeşitten fazla farklı Ahşap palet müşteri taleplerine göre dizayn edip , hızlı ve esnek bir şekilde , üretip , zamanında teslim edebilmekteyiz.. Aynı zamanda ISPM 15 ısıl işlem de tüm ürünlere uygulanır.En kaliteli keresteler ve çiviler seçilerek, ürün kalitesi en üst seviyede tutulur.

Plastik palet üretimi, imalatı

AHŞAP KABLO MAKARASI ÜRETİM

Ahşap Kablo üretim fabrikamızda en modern makine parkımızla, usta çalışanlarımızla, en kaliteli ahşap malzemeleri kullanarak Ahşap kablo Makarası üretimi yapıyoruz.Haberleşme Kabloları, Fiber Optik Kabloları, Enerji Kabloları için Ahşap Kablo Sevk Makaraları, Emaye Bobin Teli için palet, sandık, Data Kabloları için MDF makaralarının belirlenen standartlarda üretimi yapılmaktadır. Tesiste uluslararası dolaşımda kullanılan Ahşap Ambalaj malzemelerinin ısıl işlem veya fumigasyon işlemlerinden geçirilerek işaretlenmesine ilişkin ISPM–15 standardı da yerine getirilmektedir.Alınan Kızılçam ve Karaçam tomrukları tesisimizde çesitli üretim aşamalarından geçerek 30 cm çapından 260 cm çapına kadar Kablo Sevk Makarası ile diğer tahta ambalaj malzemelerinin üretimi yapılmaktadır. Tesiste yıllık ortalama 16.000m3 tomruk işlenmekte ve ortalama 33.000 Adet Kablo Sevk Makarası üretimi yapılmaktadır.

slide-02

Meet our teamx

neve doctor 17

Healthcare Management