İçeriğe geç

Doğa

DOĞAL ÇEVRE BİZİM İÇİN EN ÖNCELİKLİ

Çevre Politikamız

Çevreyi destekleyen yaklaşımlarımız, işimizi yaparken, dikkate aldığımız en önemli süreçlerimizdir. Tüm iş yapış süreçlerimizde, çevre ye pozitif katkı yapmak üzre kurgular, çevremizden faydalandığımız dan daha fazlasını çevre ye pozitif olarak döndürmeyi hedefleriz..

cevre
Turpal palet 80 120 7 e1632749724290

İkinci El Palet Kullanımı

Hurda, Kırılmış paletler satın alıp, tamirlerini yapıp, tekrar piyasaya ikinci el palet sunarak, ormanlarımızı korunmasına ve bu atıkların fosil yakıt olarak kullanılıp, karbon salımını artırmasını engeleyerek Çocuklarımızın emaneti olan çevremiz le sürdürülebilir olarak pozitif etkileşimde bulunabilmemiz misyonumuzun önemli bir bölümü olarak görüyoruz.
Hurda palet ve stok fazlası paletlerinizi en hızlı ve en uygun fiyatlarla, sahanızdan araçlarımızla alıyoruz.T.C. Çevre Bakanlığından aldığımız Geri dönüşüm belgemizde, bu konuda hem profesyonel hemde Hukuki yetkinliğimizi gösteriyor.
Hurda Paletlerinizi bizlerin desteğiyle, tekrar kullanılabilir hale getirilmesi, günümüzde çevreye yapılabilecek en büyük katkıdır.Bu şekilde ormanlarımızın, yani sularımızın, toprağımızın, kuşlarımızın, her çeşit bitki ve çiçeğin korunumunuda sağlanmış olur.

Çevre Programlarına Destek

Orman İşletme müdürlüğümüzle işbirliği halinde , sürekli ağaçlandırma çalışmalarının içerisinde bulunuyoruz.
Ağaçlandırmayla ilgili, sürdürülebilir ormancılık destek amacıyla bir dernek kurma çalışması içerisindeyiz.
Ormanlarımızın korunmasının ağaç kesmemekle değil, bilinçli kesimle kullanarak bir ekonomik değer olarak ortaya çıkmasının Orman gelişimi açısından çok önemli olduğunu belirtiyoruz.
Ağaç, Orman ın çevre nin en temel öğeleri olduğunu her vesile ile ifade ediyoruz.

cevre destek

Advanced Medical Facility

Et fugiat semiotics, authentic cloud bread kickstarter dolore quinoa tousled labore health goth selvage irony. Dolore affogato aliqua migas cold-pressed ea williamsburg raw denim tote bag pinterest nulla.
doctor-10

Meet our teamx

neve doctor 17

Healthcare Management