İçeriğe geç

Flexitank

Flexitank ve Özellikleri

flexitank 870x485 2
Flexitank

Flexitank Detayları

Flexitank dökme sıvı taşıma ve depolama amaçlı endüstriyel bir ambalaj türü olup sızdırmazlığı sağlayıcı çok katlı alçak yoğunluklu polietilen ve taşıyıcı amaçlı polipropilen örme kumaştan imal edilmiştir.
Flexitank dökme sıvı taşıma ve depolama amaçlı endüstriyel bir ambalaj türü olup sızdırmazlığı sağlayıcı çok katlı alçak yoğunluklu polietilen ve taşıyıcı amaçlı polipropilen örme kumaştan imal edilmiştir.
Flexitank tedarikçisi i ve operatörü olarak geniş ürün yelpazesi ve hizmet seçenekleri ile ve dünya çapındaki acente ağı üzerinden her zaman ve her yerde kapıdan kapıya dökme sıvı lojistik hizmetleri sunmaktayız.

Flexitank; dökme sıvı taşıma ve depolama amaçlı endüstriyel bir ambalaj türü olup, ISO tank ve varil ile kıyaslandığında zamandan ve paradan oldukça yüksek oranda tasarruf sağlamaktadır.

Flexitank

Flexitank dökme sıvı taşıma ve depolama amaçlı endüstriyel bir ambalaj türü olup sızdırmazlığı sağlayıcı çok katlı alçak yoğunluklu polietilen ve taşıyıcı amaçlı polipropilen örme kumaştan imal edilmiştir. 24000 litreye kadar değişen kapasitede üretilen Flexitank taşınacak sıvının özgül ağırlığına bağlı olarak, standart 20’lik kuru yük konteynırını dökme sıvı taşıyabilen bir konteynıra dönüştürür.

Flexitank’ın Avantajları

Kolay yükleme ve boşaltma. Flexitank sadece 2 işçi ile 1-2 saat içinde yüklenip boşaltılabilmektedir.
ISO tank ile karşılaştırıldığında flexitankın avantajları aşağıdaki gibi sıralanabilir;
Tek kullanımlık olduğu için taşınacak veya depolanacak ürüne özel bir ambalajdır,
Katlanmış olarak muhafaza edildiği özel ambalajında (145x55x31 cm) boş olarak konumlandırmada maliyet avantajı sağlar,
Tek kullanımlık olması nedeni ile kullanım sonrası boş olarak geri dönüşüm gerektirmemektedir,
Hazır stok bulundurmadaki maliyet avantajı nedeni ile müşteri talepleri planlanan zamanda karşılanabilmektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle NEOFLEX ithalat ve ihracatta önde gelen ihracatçılara ve ithalatçılara en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaktadır. Flexitanklı taşımaların ayrılmaz bir parçası olan uluslararası taşımacılık konusunda da uzun yıllara dayanan tecrübemizle hizmet vermekteyiz.

Ana faaliyet konumuz flexitank üretimi olmakla birlikte, aşağıda detaylandırılan hizmetleri de sunmaktayız.

Deniz ve Kara Taşımacılığı;

Yükleme noktasında başlayan ön kara taşıması, liman hizmetleri, konteynır taşıması, varış yerinde nihai kara taşıması hizmetlerinden oluşan kapıdan kapıya hizmet paketini müşterilerimize özel çözümler üreterek sunmaktayız.

Türkiye’den diğer dünya limanlarına ve dünya limanlarından Türk limanlarına dökme sıvı taşımalarınızı en uygun şartlarda yapabilmekteyiz. Deniz navlunu, liman operasyon hizmeti ve dahili kara taşıma taleplerinize rekabet edebilir fiyatlarla cevap verebilmekteyiz.

Flexitank Yükleme ve Boşaltmasında Teknik Destek;

Flexitank operatörlüğü konusunda 15 yıla dayanan tecrübemiz ve deneyimli teknik ekibimizle müşterilerimizin her türlü flexitanklı yükleme ve tahliye taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmekteyiz.

Flexitankın Konteynır içerisine yerleştirilmesi;

Flexitankın konteynırın içerisine yerleştirilmesi iyi eğitimli, teknik personelimiz tarafından yapılmakta ve doluma hazır bir şekilde fabrikanıza sevk edilmektedir. Size kalan sadece hazır olan ürününüzü flexitank içerisine yüklemektir.

Boşaltılmış flexitankın varış yerinde bertaraf edilmesi;

Varış yerinde flexitankın tahliyesinden sonra, dünya çapındaki acentelerimiz aracılığı ile boş flexitank bertaraf edilmek üzere daha önceden belirlenmiş yetkili bertaraf kuruluşlarına teslim edilmektedir. Böylece müşterileriniz boş flexitankın bertaraf edilmesi ile uğraşmak durumunda kalmayacaktır.

İthalat operasyon hizmetleri;

Eğer herhangi bir Türk limanına gelen konteynırınız varsa, liman terminal hizmeti, transit gümrükleme hizmeti, dahili kara taşıması hizmeti, flexitank tahliyesinde teknik destek, flexitankın bertaraf edilmesi ihtiyacınız varsa, hizmet kalitemizi görebilmeniz için varış ihbarı geçmeniz yeterli olacaktır.

Türk limanlarında flexitank tahliye ve yükleme operasyonlarında gözetim hizmeti;

İyi eğitimli personelimizle tüm Türk limanlarında yüksek kaliteli gözetim hizmeti verebilmekteyiz.

Acil Durum Müdahale hizmeti;

Herhangi bir acil durum nedeni ile flexitankta bulunan ürünün başka bir flexitanka aktarılması gerektiğinde tüm Türk Limanlarında çapraz pompalama işlemlerini gerçekleştirebilecek tam donanımlı mobil teknik ekibimiz bulunmaktadır.

Resimler

Hemen Bilgi Talebi Oluştur

0030-987-098

Kombucha ipsum irony, forage squid subway tile tazoo

Son Makaleleler