İçeriğe geç

H20/Q6 Ahşap Kalıp Girişi

H20/Q6 Ahşap Kalıp Girişi

no image 1
H20/Q6 Ahşap Kalıp Girişi

H20/Q6 Ahşap Kalıp Girişi Detayları

Döşeme, perde, kolon kalıplarında taşıyıcı ve payanda olarak –geleneksel kalıp kerestelerinin yerine kullanılmak üzere geliştirilmiş- yüksek taşıma kapasitesi (18-20 kN/m²) ve üstün mukavemete sahip kalıp kirişleridir.

Döşeme, perde, kolon kalıplarında taşıyıcı ve payanda olarak –geleneksel kalıp kerestelerinin yerine kullanılmak üzere geliştir Döşeme, perde, kolon kalıplarında taşıyıcı ve payanda olarak –geleneksel kalıp kerestelerinin yerine kullanılmak üzere geliştirilmiş- yüksek taşıma kapasitesi (18-20 kN/m²) ve üstün mukavemete sahip kalıp kirişleridir.

Çok iyi lamine edilmiş 1.kalite ahşap profile, 3-ply masif ahşabın finger joint tekniği ve marin tutkalla birleştirilmesiyle elde edilir. Ölçü kesinliği, hafif ve uzun ömürlü oluşuyla kolaylıkla uygulanarak malzeme ve işçilikten büyük tasarruf sağlar.

Avrupa’nın bilinen markalarınca üretilen H20 Ahşap Kalıp Kirişleri, Aluç güvencesi ve stok zenginliğiyle inşaat sektörümüzün hizmetine sunulmaktadırilmiş- yüksek taşıma kapasitesi (18-20 kN/m²) ve üstün mukavemete sahip kalıp kirişleridir.

Resimler

Hemen Bilgi Talebi Oluştur

0030-987-098

Kombucha ipsum irony, forage squid subway tile tazoo

Son Makaleleler