İçeriğe geç

İkinci El (2.el) Ahşap Palet

İkinci El (2.El) Ahşap Palet

Ikinci el palet coz yuksek 870x485 1
İkinci El (2.El Ahşap Paletler)

İkinci El (2.el) Ahşap Palet Detayları

İkinci ( 2. ) el palet sektörünün en önde gelen kısmı ikinci el ahşap palet sektörüdür. Tüm ikinci el palet ticaretinin \% 80 lik kısmını oluşturur.

İkinci el 2 el palet sektörü;

  1. İkinci el palet sektörünün en önde gelen kısmı ikinci el ahşap palet sektörüdür. Tüm ikinci el palet ticaretinin \% 80 lik kısmını oluşturur.
  2. Esas olarak hurda palet olarak tabir edilen, tamir olması gereken paletler üretim sürecine sokularak, sonucunda sağlam palet elde edilir.
  3. Özelikle İkinci el palet tedariğinde, müşterilerimizin ikinci  el palet fiyatlarının uygun olması çok önem arz etmektedir.
  4. Şirket olarak tüm ürünlerimizde Kalite vazgeçilmez olarak kabul ettiğimiz için  2 el palet fiyatlarının belirlenmesinde, tamir, üretim ve tedariğinde de bu ilkemizden vazgeçmiyoruz.
  5. Şirketimiz 2 el  paletlerin, hem satışı hem de satın alınmasıyla ilgilenmektedir. Bu anlamda stok fazlası, eskimeye başlayan paletlerinizi, uygun ikinci el palet fiyatlarıyla satın alınmaktadır.

Resimler

Hemen Bilgi Talebi Oluştur

0030-987-098

Kombucha ipsum irony, forage squid subway tile tazoo

Son Makaleleler

WOODEN PELLET PRODUCERS

Wooden Pellets, biomess pellets, – fuel pellets, have been known for a long time. Initially, devices for the formation of vegetable raw materials were used…

Pelet fiyatları ne kadar?

Avrupada ve tüm dünyada artan pelet tüketimi heryıl artmaktadır. Pelet fiyatları  gecen 10 yılda çok artmamasına rağmen ( dolar , Euro bazında ) bu yıl…