İçeriğe geç

İnşaatlık Kereste Fiyatları

İnşaatlık Kereste Fiyatları

insaatlik kereste fiyatlari 870x485 1
İnşaatlık Kereste

İnşaatlık Kereste Fiyat Detayları

İnşaatlık kereste şirketimizin kendi tesislerinde, tomruklar işlenerek yapılmaktadır. Güncel inşaatlık kereste fiyatları sürekli değişebilmektedir. İnşaatlık kereste fiyatları, inşaatlık kereste ölçülerine göre farklılık arz eder.

Güncel İnşaatlık kereste fiyatları etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunların başında da hammadde, enerji, işçilik, rant gelmektedir. Piyasalardaki her türlü dalgalanmadan da önemli ölçüde etkilenen inşaatlık kereste fiyatları, birçok sektörde kullanılan temel malzeme olduğu için önemli bir maliyet girdisi olarak karşımıza çıkmaktadır. İnşaatlık kereste fiyat listesini makalemizin sonunda bulabilirsiniz.

insaatlik kereste fiyatlari 870x485 1
İnşaatlık Kereste Fiyatları

İnşaatlık kereste fiyatlarını artıran en önemli faktör hammadde yani kereste fiyatlarıdır. Türkiye’de kereste tedarik yurtdışından yapılmaktadır. Son dönemde artan döviz kurları sebebiyle kereste fiyatlarındaki artışlar da yüksek olmuştur. Bu durum inşaatlık kereste fiyatlarındaki artış sebep olmaktadır.

İnşaatlık kereste fiyatlarını artmasına sebep olan diğer önemli bir faktör işçilik maliyetleridir. Döviz kurlarındaki artış bunun sonucunda beklenen Genel fiyatlarda  artışlar yani enflasyon doğal olarak işçilik fiyatlarının artışına vesile olacaktır. İnşaatlık kereste imalatı başta istanbul, ankara inşaatlık kereste, izmir inşaatlık kereste, kayseri inşaatlık kereste, bursa inşaatlık kereste, Balıkesir inşaatlık kereste, Gaziantep inşaatlık kereste, manisa inşaatlık kereste, Kütahya inşaatlık kereste, Tekirdağ inşaatlık kereste, Çerkezköy inşaatlık kereste, Kırklareli inşaatlık kereste, Çanakkale inşaatlık kereste, çorlu inşaatlık kereste, gebze inşaatlık kereste, sakarya inşaatlık kereste, Adapazarı inşaatlık kereste, düzce inşaatlık kereste, bolu inşaatlık kereste, istanbul esenyurt inşaatlık kereste, istanbul kıraç inşaatlık kereste, istanbul Avrupa yakası inşaatlık kereste, istanbul Anadolu yakası inşaatlık kereste, istanbul tuzla inşaatlık kereste, gebze inşaatlık kereste, Kocaeli inşaatlık kereste, istanbul çatalca inşaatlık kereste, istanbul Silivri inşaatlık kereste, Bursa inşaatlık kereste, istanbul dudullu inşaatlık kereste, istanbul Ümraniye inşaatlık kereste, gibi birçok bölgede yapılmaktadır. Anadolu da bile işçi bulmak zorlaşmışken, aynı şartlarda büyük şehirlerde işçi bulmak çok daha zordur. Dolayısıyla Anadolu daki inşaatlık kereste imalatçıları daha uygun şartlarda, yani daha düşüğe inşaatlık kereste fiyatı müşterilerine sunabilmektedir. Müşterilerimize, en uygun inşaatlık kereste fiyatlarıyla inşaatlık kereste tedarik hizmeti,  sunmaktayız. Tabi bu hizmeti sunarken, inşaatlık kereste ölçülerinden taviz vermeden, inşaatlık kereste standartlarını koruyarak yapmak çok önemli.

İnşaatlık kereste fiyat listesi Aralık 2016

Bu dönemde fiyatlar hızlı bir şekilde değiştiği için telefonla  veya mail atarak teklifimizi hızla alabilirsiniz.

Diğer inşaatlık keresteler ve özel ölçü inşaatlık keresteler için de

info@ozonpalet.com a veya +9 0532 3938426  taleplerinizi iletmenizi bekliyoruz.

Resimler

Hemen Bilgi Talebi Oluştur

0030-987-098

Kombucha ipsum irony, forage squid subway tile tazoo

Son Makaleleler