İçeriğe geç

Q-Bag/Gambo BigBag

Q-Bag/Gambo BigBag

no image 1
Q-Bag/Gambo BigBag

Q-Bag/Gambo BigBag Detayları

Q-Bag’ ler doldurulduklarında, göbek yapmaması ve küp şekillerini koruması amacı ile gövdesinin iç kısmında ara paneller kullanılarak oluşturulurlar.

Ara paneller doldurulan malzemenin tüm köşelere rahatça yayılmasını sağladığı gibi, çuvalın küp şeklini korumasını da sağlar. Küp şekilleri sayesinde, Q-bag’ ler depolama esnasında daha az yer kaplayıp nakliye maliyetlerinde diğer Big bag a oranla \%30’ lara varan maliyet avantajı sağlar.

Gambo Bag’ ler de aynı amaç için kullanılmaktadırlar, fakat Q-bag’lerden biraz farklı bir yapıları vardır. Gambo bag’ in küp şekli dışarıdan görülemeyen bir iç tabaka ile sağlanmaktadır. Bu tabaka torbaya gövde dikişleriyle sabitlenip torba gövdesinin dolumdan hemen sonra en ideal şekli almasını sağlar.

Q-bag’ lerle karşılaştırıldıklarında Gambo bag’ in iki önemli avantajı vardır: Dökülme ve sızmaya karşı daha iyi koruma, buna ek olarak daha sağlam bir dış görünüş.

Net Panel Q bag

Bu çok özel dizayn edilmiş ara paneller, en az akışkan malzemelerin dahi dolumda torbalar’ in köşelerine rahatlıkla nüfuz etmesini sağlar. Geleneksel delikli ara panel dizaynından farklı olarak yatay örülmüş ipler, depolama anında ekstra güvenlik ve sızdırmazlık sağlamaktadır.

Bu dizaynı oluşturan özel ekstrüde edilmiş ipler, geleneksel Q bag dizaynından farklı olması sebebiyle, doldurulan ürün içinde kontaminasyon olmasını önler.

Farklı ölçülerdeki Q bag uygulamalarında, ihtiyaçlarınıza göre net panel’ leri dizayn edilmektedir.

Resimler

Hemen Bilgi Talebi Oluştur

0030-987-098

Kombucha ipsum irony, forage squid subway tile tazoo

Son Makaleleler