İçeriğe geç

AHŞAP TAHTA İHRACAT KASA SANDIK FİYATLARI 2015

2015 ikinci yarısında, girdi fiyatlarının artmasıyla ahşap tahta kasa sandık fiyatlarıda arttı.Ozon Ambalaj ve Orman Ürünleri şirketi olarak Makine sektörüne, Otomotiv sektörüne, otomotiv yan sanayi sektörüne, Enerji sektörüne, Telekom sektörüne, Tıbbi Cihazlar imalat sektörüne,Ahşap Tahta Kasa Sandık ve ihracat sandık ambalaj çözümleri sunuyoruz. VCI poşetleme, Alüminyum folyo ambalajlama, nemden, korozyondan koruyucu ambalaj çözümleri, sabitleme, entegre ve uygun fiyatlarla hizmet veriyor.

Ozon Ambalaj ve Orman Ürünleri şirketi olarak Makine sektörüne, Otomotiv sektörüne, otomotiv yan sanayi sektörüne, İklimlendirme sistemleri sektörüne Enerji sektörüne, Telekom sektörüne, Tıbbi Cihazlar imalat sektörüne ve Havacılık sektörüne yönelik Ahşap Tahta Kasa Sandık ve ihracat sandık ambalaj çözümleri sunuyoruz. VCI poşetleme, Alüminyum folyo ambalajlama, nemden, korozyondan koruyucu ambalaj çözümleri, konteynere sabitleme, dilerseniz fabrikanızda veya deponuzda entegre olarak, uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu şekilde entegre hizmet veren tek firmayız.

20150206 155655

Ahşap Tahta Kasa Sandık Palet fiyatlarını belirleyen en önemli girdileri kereste fiyatları, OSB, kontrplak fiyatları, Enerji fiyatları ve işçilik. Daha çok ihracat ta kullanılan ahşap tahta kasa sandıklar, ihracat sandığı kasası olarak da piyasada adlandırılmaktadır. 2015 ikinci yarısını yaşadığımız, bugünlerde Ahşap Tahta Kasa Sandık fiyatları girdi fiyatları oranında artmamıştır. Dolar / TL 3 lirayı aşmış bulunmaktadır. Diğer kurlarda başlar avro olmak üzere artış seyrindedir.2015 Ağustos ayı yıllık Enflasyon % 7,14 olarak hesaplanmıştır.

20141220 115504

Ahşap Tahta Kasa Sandık ve ihracat sandık fiyatları artan bir talep te mevcuttur. Daha dayanıklı olmaları, Değerli, ağır, hassas ürünlerin, hasarsız taşınmasında alternatifsiz olmalarını sağlamıştır. Mesela makine, ekipman, yedek parça, kırılgan malzemelerin taşınması süreçlerinde özelikle tercih edilmektedir. Aynı güvenlik ve hasarsızlığı sağlayacak ambalajlara göre çok daha uygun Ahşap Tahta Kasa Sandık ve ihracat sandık fiyatları bulabilirsiniz. Montajı kolaydır. Ürünlerinize göre farklı ölçülerde ve şekillerde ne önemlisi de sizin ürününüzü en sağlıklı olarak taşıyabilmesi için farklı ahşap tahta malzemelerle imal edilebilirler. Ahşap Tahta Kasa Sandık ve ihracat sandıklarını yeni ürün koymak ve almak için rahatlıkla açıp kapayabilirsiniz. Ahşap Tahta Kasa Sandık ve ihracat sandıkları benzer güvenliği sağlayacak ambalajlara göre daha hafiftir.

20150115 144933

Ahşap Tahta Kasa Sandık ve ihracat sandık fiyatları artışlar döviz artışı, enflasyon, kereste fiyatlarının artması sebebiyle artmış bulunmaktadır. Her sektörün hatta müşterilerin farklı ölçü ve özelikler ihtiyaçları olduğu için standart bir fiyat bulunmamaktadır. Fakat fiyat teklifi bir gün içerisinde bizden alabilirsiniz. Proje yöneticimiz sizinle sürekli irtibat halinde olacaktır.

Ozon Ambalaj ve Orman Ürünleri olarak her zaman kaliteli, sürdürülebilir ve etkin tedarik yapılarıyla hizmet veriyoruz. Kalite, güven, Kurumsal hizmet ve uygun fiyat için beraber çalışalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir