İçeriğe geç

PALET SATINALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

1.Palet satın alırken sadece palet fiyatına bakmayın..Palet sadece sadece bir palet değildir.Palet fiyatı önemlidir fakat herşey demek değildir. Palet seçiminde , paletin işinize uygunluğu, kalitesi ve satıcı tedarik performansı da çok önemlidir.Palet seçiminiz, toplam tedarik zinciriniz maliyetlerinizi etkileyecektir. Çok Ucuz palet orta vadede , ürün hasarlanması, kabul edilmeyen sipariş, ek elleçlemelere sebep olacaktır.Ahşap İkinci el Palette kullanılabilir yeterki kalitesi uygun olsun.

2.Satın alacağınız Ahşap Paletin işletmeniz için oluşturacağı değer sadece, Ahşap paletin fiyatıyla alakalı değildir.Bunun yanında, Ahşap Euro palet ölçülerine veya CP3, CP9 palet ölçülerine veya buna benzer standartlarına uygunluk.Bunun yanında nem içeriği, sanitasyon, talepleriniz tam karşılanması için palet stoğu tutulması, palet kalite problemlerinin hızlı çözümü, geri dönüş hızı ve müşteri memnuniyeti.

3.Tedarik garantisi ve sadakatinizi sağlayacak firmaları seçmelisiniz.Özellikle uygun fiyatta ikinci el palet tedariğinde, palet tedarik darlığı yaşanabilir.Ancak palet tedarik ağı ve operasyon gücü yüksek firmaları tercih etmeniz gerekir.

4.Palet geri dönüşüm ve İkinci el palet tedariğinde size hizmet verebilecek firmaları seçmeniz firmanızı avantajlı hale getirecektir. Hurda paletlerinizi alıp, tamir edip size satarak, uygun palet fiyatlarıyla palet satın almış olursunuz. Bu hizmeti OZON palet birçok müşterisine halihazırda veriyor.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir