İçeriğe geç

Ahşap Ve Euro Palet Ürünleri

Firmamız palet konusunda kaliteli hizmet anlayışı ile uzun yıllardır farklı özelliklerde paletler üretmektedir. Kocaeli’ de bulunan dev üretim tesisimizde ahşap palet ve plastik palet ürünlerini üretiyor ve büyük depolama alanlarında sizler için bekletiyoruz.

euroMüşterilerimizden gelecek olan her çeşit palet siparişleri için depomuzda her zaman yeterli miktarda stok bulunduruyoruz. Firmamız müşteri odaklı çalışan, ve verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olduğu için çalışmalarını da büyük titizlik ile yürütmektedir. Uzun yıllardan bu yana sektörde edindiğimiz tecrübeleri siz değerli müşterilerimizde paylaşıyor ve sizlere palet konusunda profesyonel çözümler sunuyoruz. Tüm Avrupa’da kullanılan euro palet ürünlerini de olması gereken kurallara özen göstererek üretiyor ve satışını gerçekleştiriyoruz. Euro paletlerimiz de diğer ürünlerimiz gibi hem yurtiçine hem de yurtdışına gönderdiğimiz ve sattığımız ürünlerdendir. İşletmeler açısından paletler önemli ürünlerdir.

Çünkü birçok işletme ürünlerinin taşınması için paletlere ihtiyaç duyar. Ürünlerin özelliklerine göre ahşap ya da plastik olan palet çeşitlerinden hangisine ihtiyaç duyulursa firmamızdan sipariş edilebilir. Sizlerinde palet konusunda birbirinden farklı paletlere ihtiyacınız varsa zaman kaybetmeden firmamızdan destek alabilirsiniz. Konusunda uzman olan çalışanlarımız sizlerin ihtiyaçlarına kısa sürede cevap vererek ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Sıfır palet üretimi kadar tercih edilen palet çeşitlerimizden bir tanesi de 2.el palet ürünleridir. Fiyat olarak daha ekonomik olan ikinci el paletlerimiz ile bugüne kadar birçok işletmeye çözüm sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizi üretirken kullandığımız teknoloji ile her zaman çevreye duyarlı davranıyor ve bu şekilde hareket ediyoruz.

Plastik ve Ahşap Kasa Ürünlerimiz

Firmamız çalışanları tarafından büyük bir titizlikle üretilen ürünler arasında kasalarda bulunur. Taşınma ihtiyaçları için kullanılan kasalar firmamız tarafından iki farklı şekilde üretilmektedir. Plastik kasa ve ahşap kasa ürünlerimizi kaliteli malzemeler kullanarak üretiyoruz. Kasa ve palet konusunda ihtiyacınız olan tüm ürünler için günün her saati siparişlerinizi verebilirsiniz. Firmamız sizlerin belirttiği özel ölçülerde de kasa üretimlerini gerçekleştirmektedir. Web sitemiz de kasalar ile ilgili olan tüm ayrıntıları da rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir