İçeriğe geç

AHŞAP KASA VE AHŞAP SANDIK İMALATINDA 2015 FİYATLARI

Birçok imalatçı, ahşap kasa ve Ahşap sandıkla ürünlerini ambalajlama nın çok daha pahalı olacağı düşüncesinden hareketle, gerçekte ürünlerini koruyamayan daha ucuz alternatifler bulmak için oldukça fazla zaman harcamaktadırlar. Ahşap kasa ve sandık maliyetlerini artıran en önemli unsur olarak işçilik, kereste, OSB, Kontrplak hammaddesiydi.Ahşap kasa , Ahşap sandık Çakım teknolojileri son yıllarda çok gelişti.Buna paralel olarak Ahşap sandık imalatı ve ahşap kasa imalat süreçleride 2015 yılının başına yaşadığımız bugünlerde, çok gelişti ve imalat verimliliği yakalayıp bunu ahşap kasa, ahşap sandık fiyatlarını indirme yönünde kullanan ve kalitesine yansıtan değerli firmalarımızda ön plana çıktı.artık Ahşap Kasa ve sandığın yanında Neme ve korozyona karşı VCI lı ambalajlama, vakumlama , hava yastığı ile sabitlemede verilen hizmetler arasındadır.

FUAR%20SERG%C4%B0LEME%20SANDI%C4%9EI%20(%20MANDALLI%20S%C3%96K%20TAK)%206

Ahşap sandık ve Ahşap kasalar iyi modellenip, uygun bir şekilde, doğru malzemelerle yapılırsa, tüm zorlu koşullara karşı taşıdıkları malzemeleri hasardan korur. Özelikle ihracat edilen ürünlerin, birçok lokasyonda transferi, aktarması düşünüldüğünde, aslında değerli ürünlerinizin bu lojistik süreçlerde nasıl amansız koşullarda elleçlendiği görürsünüz.Bu tür süreçlerde sizi ve müşterilerinizi memnun edecek, ürün ambalajı ahşap ihracat sandıkları olduğundan emin olabilirsiniz.

OSB%20SANDIK%20%C4%B0%C5%9EARETLEME%202

Ahşap sandık ve Ahşap kasalar ebatları , içine koyacağınız ürününüzün ebatlarından bağımsız olarak, konteynere, Tırlara, depo raflarına yerleştirme ve elleçlenmesini kolaylaştıracak şekilde, 3 boyutlu ve basit bir model olarak yapılacaktır.Doğal olarak ahşap kasa ve ahşap sandık fiyatlarını düşürmek için, dış ölçüleri optimize edilecektir.Daha çok 80×120 ahşap Euro palet üzerine, 100×120 ahşap Euro palet üzerine talep edilen ahşap sandık ve Ahşap kasalar, palet sandık, palet kasa olarak adlandırılmaktadı.Ahşap palet sandık fiyatları ve Ahşap palet sandık fiyatlarıda benzer şekilde fiyatlanmaktadır.

Ahşap kasa fiyatlşarı, Ahşap Sandık fiyatları, OSB sandık ve kasalar , Kontraplak kasa ve sandık fiyatlarını belirleyen hammadde fiyatları döviz kurunun 2015 ilk 3 ayındaki artışından etkilenerek artmıştır.

Diğer önemli maliyet kalemi olarak, Ahşap kasa fiyatlarını ve Ahşap sandık fiyatlarını işçi maliyetleri belirler.2014 yılında gerçekleşen %7,4 enflasyon, işletmelerimizde 2015 yılı genel olarak işçi zamlarını %7,5-%15 arasında gerçekleşmesine sebep olmuştur.Bu iki önemli maliyet kalemindeki artışlar sebebiyle 2015 yılı ilk çeyreğinde ahşap kasa fiyatları, ahşap sandık fiyatları, OSB Kasa, Sandık, Kontraplak kasa ve sandık fiyatları, %10-20 civarında artmıştır.

SEPERAT%C3%96R%20%C3%9CZER%C4%B0NE%20SAB%C4%B0TLEME%203

Bu duruma paralel olarak ikinci el ahşap kasa, ikinci el ahşap sandık fiyatları, ikinci el OSB Kasa, Sandık, ikinci el Kontraplak kasa ve sandık fiyatları da %10 civarında artmıştır.

Bu şartlar altında, Ahşap kasa ve Ahşap sandık fiyatlarını indirecek en önemli iyileştirme ahşap kasa, sandık imalat ve tedarik süreçlerindeki iyileştirmelerdir.Ölçekli ve verimli tedarik, imalat ve satış maliyetleri dolayısıyla fiyatlarıda düşürebilmektedir.

NEM%20ALICILARIN%20YERLE%C5%9ET%C4%B0R%C4%B0LMES%C4%B0

Ozon palet ve lojistik kap ve paket üretici firması olarak , tüm süreçlerimizi sürekli iyileştirerek, müşterilerimizi optimum fiyatlarla üst düzey hizmet vermeye devam ediyoruz. İşini iyi bilen yapan usta ve proje yöneticilerimizle, her türlü Ahşap sandık ,ahşap kasa, OSB , kontrplak kasa ve sandık üretimini modern makine parkımızda ürettikten sonra, müşterilerimizin sahasındada kurum yapabilmekteyiz. Tüm ekibimizle beraber, Müşteri odaklı yaklaşımlarımızla, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlıyoruz.Bunun en büyük göstergesi ulusal, uluslarası büyük ve kurumsal firmalarla artarak büyüyen iş hacmimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir