İçeriğe geç

Ahşap Paletin Önemi

Palet, kutuya koyularak ambalajlanmış ya da paketli olarak bulunan ürünlerin rahat bir şekilde taşınması için kullanılan bir malzemedir. Palet üzerinde bulunan ürünler transpalet sayesinde kolaylıkla taşınmaktadır. Paletler direkt olarak ürünlerin taşınmasını sağlamazlar ancak çok sayıda ve taşınması zor olan ürünler palet ve transpalet sayesinde kısa bir sürede istenilen yere taşınmaktadır.

Kocaeli’ de hizmet veren firmamız plastik ve ahşap palet üretimi gerçekleştirmektedir. Firmamız ürettiği paletlerden ayrı olarak ikinci el palet üretimi ve tedariki de yapmaktadır. Palet uzun yıllardır birçok sektörde faal olarak kullanılan bir malzemedir. Özellikle ağır yükleri bulunan firmaların depolarına gelen ürünlerinin kolay bir şekilde taşınması için kullanılan paletler aynı zamanda ürünlerin ya da yüklerin güzel bir şekilde yıkılmadan, bozulmadan istiflenmesi için de kullanılmaktadır. Palet üzerinde koyulan çok sayıda ürün bir hamlede kolay bir şekilde taşınmaktadır. Normalde bir insanın uzun uğraşlar sonucu taşıyacağı çoklukta ürün, plastik ya da ahşap palet sayesinde hiç güç harcamadan taşınabilmektedir.

Firmamızın ürettiği ürünler arasında yoğun bir ilgi gören ve birçok müşterimiz tarafından tercih edilen ahşap palet ürünlerimiz sayesinde yapılan işler çok daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ahşap malzeme kullanarak ürettiğimiz ürünlerimizin daha sağlam ve kaliteli olması için nervürlü özel çiviler kullanıyoruz. Bu sayede üretilen ahşap palet ürünlerimiz uzun süre kullanılmaktadır. Firma olarak ahşap paletlerimizde genellikle çam kereste kullanıyoruz. Çam kereste diğer malzemelere göre daha dayanıklı olduğu için çam kereste tercih ediyoruz. Tüm ahşap palet ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz standart ölçülerde, dilerseniz özel olarak belirttiğiniz farklı ölçülerde palet ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman çalışanlarımız her zaman sizlere hizmet vermektedir.

www.ozonpalet.com.tr

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir