İçeriğe geç

Cazip Fiyatlı 2. El Paletler

Özellikle fabrikalar ve büyük mağazaların sıklıkla kullandığı ürünlerden bir tanesi de paletlerdir.

Paletler kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı özelliklerde ve ölçülerde olabilmektedir. Firmamız uzun yıllardır palet sektöründe ihtiyacı olan müşterilerimize paletler üretmektedir.

Sıfır olarak ürettiğimiz plastik ve ahşap paletlerin yanı sıra 2. el palet üretimi de gerçekleştirilmekteyiz. Birçok kişi bu ürünleri tercih ederek paletlerini daha az maliyetler ödeyerek sahip olmaktadır. Firmamız ürettiği 2. el palet ürünleri için eskimiş ve kullanılamayan hale gelmiş paletleri kullanmaktadır. Bu malzemeleri yeniden üretimlerimize dâhil ederek daha ekonomik fiyatlar ile paletlerimizi üretmekteyiz. Firmamızın bu yolla ürettiği paletler sayesinde müşterilerimiz daha cazip fiyatlar ile palet almaktadırlar.

Firmamız Çevre Bakanlığı tarafından verilen Geri dönüşüm belgesine sahiptir. Atıl bir halde olan paletlerin tamamı firmamız tarafından araçlarımızla yerinden alınır ve fabrikamıza getirilir. Parçalanmış ya da kırılmış olan paletlere yapılması gereken tamir işlemleri uzman çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. 2. el palet üretimlerimiz birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Fiyat olarak daha ekonomik fiyatlar ile satmış olduğumuz paletlerimiz sayesinde firmamız aynı zamanda çevreninde korunmasına katkı sağlamaktadır.

Yıpranmış ve kırılmış paletlerin atılmasını engelleyerek çevre kirliliğine de engel olmaktadır. Marmara Bölgesindeki en yetkin 2. el palet üretimi ve tedariki sağlayan firmamızda istediğiniz ebatlarda palet bulabilirsiniz. Sıfır olarak üretilen paletlere göre daha uygun fiyatlar ile sizlere sunduğumuz paletlerimizden satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız çalışanlarının telefonları sizler için haftanın yedi günü açıktır. İkinci el paletler ve sıfır olarak üretilen palet çeşitlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Uzman çalışanlarımız ihtiyaçlarınıza uygun olan en doğru palet çeşidine karar vermeniz için sizlere yardımcı olmaktadır. www.ozonpalet.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir