İçeriğe geç

Euro Paletin Özellikleri

Kocaeli’ de bulunan firmamız farklı özelliklerde palet üretimi yapmaktadır. Firmamızın uzman çalışanları standart ölçülerde ve özel olarak belirtilen ölçülerde paletler üreterek müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktadır. Firmamızda üretilen paletler ahşap ve plastik olarak farklı çeşitlerde bulunmaktadır.

İhtiyacınız olan özellikte ve sayıda paletleri fabrikamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz farklı ebatlarda paletlerin üretimleri de firmamız tarafından yapılmaktadır. Firma olarak euro palet konusunda da yerine getirilmesi gereken işlemlerin tamamını yaparak büyük bir özenle üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Diğer palet şekillerine göre daha farklı özellikleri bulunan euro palet ürünleri EPAL ve EUR amblemleri ile gösterilir ve bu işaretler ile diğer paletlerden ayrılmaktadır. Euro palet ürünlerimiz Uluslararası Demiryolları Birliği’nin onayı ile üretilen ve kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerimizde kullandığımız montaj yöntemlerimiz ve kullanmış olduğumuz çiviler paletin daha dayanıklı olmasını ve uzun süreler boyunca sorun çıkarmadan, yıpranmadan kullanılmalarını sağlamaktadır.

Firmamız üretmiş olduğu euro palet ürünlerini sadece yurtiçine değil yurtdışına da göndermektedir. Bu tür paletlerde önemli olan ve birçok ülkenin dikkat ettiği ve istediği konulardan bir tanesi de ISPM 15 ısı işlem sürecidir. Sektörde önemli bir yeri bulunan firmamızın üretmiş olduğu euro paletlerin tamamı bahsettiğimiz ısı işlem sürecinden geçmektedir. Bu işlemin amacı paletlerin belirli bir sürede belirli bir ısıdan geçirilerek çeşitli böcek ve mantarlardan arındırılmasını sağlamaktır. Euro palet amblemi olan tüm paletlerimiz tüm zararlı maddelerden arındırılmış şekildedir. Firmamızın üretmiş olduğu euro paletlerimiz genellikle birkaç ölçüde bulunmaktadır. En çok kullanılan palet çeşitleri 800×600, 1000×1200, 1200×1000 ve 800×1200 ölçülerindedir. Firmamızda ihtiyacınız olan tüm palet çeşitlerini istediğiniz zaman istediğiniz miktarda temin edebilirsiniz. Bizlere günün her saati ulaşarak paletler ile ilgili tüm isteklerinizi rahatlıkla aktarabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir