İçeriğe geç

İNŞAATLIK KERESTE FİYATLARI ARALIK 2016

İNŞAATLIK KERESTE FİYATLARI ARALIK 2016

İnşaatlık kereste fiyatları etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunların başındada hammadde, enerji, işçilik, rant gelmektedir. Piyasalardaki her türlü dalgalanmadan da önemli ölçüde etkilenen inşaatlık kereste fiyatları, birçok sektörde kullanılan temel malzeme olduğu için önemli bir maliyet girdisi olarak karşımıza çıkmaktadır. İnşaatlık kereste fiyat listesini makalemizin sonunda bulabilirsiniz.

İnşaatlık kereste fiyatlarını artıran en önemli faktör hammadde yani kereste fiyatlarıdır. Türkiyede kereste tedarik yurtdışından yapılmaktadır. Son dönemde artan döviz kurları sebebiyle kereste fiyatlarındaki artışlar da yüksek olmuştur.Bu durum inşaatlık kereste fiyatlarındaki artış sebep olmaktadır.

in%C5%9F%20kereste%20mak1

İnşaatlık kereste fiyatlarını artmasına sebep olan diğer önemli bir faktör işçilik maliyetleridir. Döviz kurlarındaki artış bunun sonucunda beklenen Genel fiyatlarda artışlar yani enflasyon doğal olarak işçilik fiyatlarının artışına vesile olacaktır. İnşaatlık kereste imalatı başta istanbul, ankara inşaatlık kereste, izmir inşaatlık kereste, kayseri inşaatlık kereste, bursa inşaatlık kereste, Balıkesir inşaatlık kereste, Gaziantep inşaatlık kereste, manisa inşaatlık kereste, Kütahya inşaatlık kereste, Tekirdağ inşaatlık kereste, Çerkezköy inşaatlık kereste, Kırklareli inşaatlık kereste, Çanakkale inşaatlık kereste, çorlu inşaatlık kereste, gebze inşaatlık kereste, sakarya inşaatlık kereste, Adapazarı inşaatlık kereste, düzce inşaatlık kereste, bolu inşaatlık kereste, istanbul esenyurt inşaatlık kereste, istanbul kıraç inşaatlık kereste, istanbul Avrupa yakası inşaatlık kereste, istanbul Anadolu yakası inşaatlık kereste, istanbul tuzla inşaatlık kereste, gebze inşaatlık kereste, Kocaeli inşaatlık kereste, istanbul çatalca inşaatlık kereste, istanbul Silivri inşaatlık kereste, Bursa inşaatlık kereste, istanbul dudullu inşaatlık kereste, istanbul Ümraniye inşaatlık kereste, gibi birçok bölgede yapılmaktadır. Anadolu da bile işçi bulmak zorlaşmışken, aynı şartlarda büyük şehirlerde işçi bulmak çok daha zordur.

in%C5%9F%20kereste%20mak2

Müşterilerimize, tüm inaşşatlık kereste ölçülerinde, en uygun inşaatlık kereste fiyatlarıyla inşaatlık kereste tedarik hizmeti, sunmaktayız. Tabi bu hizmeti sunarken, inşaatlık kereste ölçülerinden taviz vermeden, inşaatlık kereste standartlarını koruyarak yapmak çok önemli.

Diğer inşaatlık keresteler ve özel ölçü inşaatlık keresteler için www.ozoninşaatlık kereste.com dan ulaşabilirsiniz.İletşişim bilgileri http://www.ozoninşaatlık kereste.com.tr/tr/iletisim

de info@ozoninşaatlık kereste.coma veya +9 0532 3938426 taleplerinizi iletmenizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir