İçeriğe geç

AHŞAP KASA SANDIK FİYATLARI ARALIK 2016

Ahşap sandık ve kasalar en güvenli sevkiyat ambalajıdır. Kullanım talepleri sürekli artmaktadır. Bu sebeple ahşap sandık ve kasa fiyatları çok önemli hale gelmiştir.Ahşap sandık ve ahşap kasalar ihracat sandığı adı da verilir.

Ahşap kasa ve sandıklar beraber, ahşap palet, ahşap Euro palet, Euro paletlerde taşıyıcı sistemler olarak ahşap sandık ve kasalarla beraber talep edilmektedir. Ahşap palet fiyatları ve Euro palet fiyatları bu sebeble ahşap sandık ve kasa fiyatlarıyla beraber hareket eder.

ah%C5%9Fap%20kasa%20sand%C4%B1k%20fiyatlar%C4%B1%201 1

Ahşap kasa sandık fiyatları etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunların başındada hammadde, enerji, işçilik, rant gelmektedir. Piyasalardaki her türlü dalgalanmadan da önemli ölçüde etkilenen Ahşap kasa sandık fiyatları, birçok sektörde kullanılan temel malzeme olduğu için önemli bir maliyet girdisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ahşap kasa sandık fiyat listesini makalemizin sonunda bulabilirsiniz.

Ahşap kasa sandık fiyatlarını artıran en önemli faktör hammadde yani kereste fiyatlarıdır. Türkiyede kereste tedarik yurtdışından yapılmaktadır. Son dönemde artan döviz kurları sebebiyle kereste fiyatlarındaki artışlar da yüksek olmuştur.Bu durum Ahşap kasa sandık fiyatlarındaki artış sebep olmaktadır.

ah%C5%9Fap%20kasa%20sand%C4%B1k%20fiyatlar%C4%B1%201

Ahşap kasa sandık fiyatlarını artmasına sebep olan diğer önemli bir faktör işçilik maliyetleridir. Döviz kurlarındaki artış bunun sonucunda beklenen Genel fiyatlarda artışlar yani enflasyon doğal olarak işçilik fiyatlarının artışına vesile olacaktır. Ahşap kasa sandık imalatı başta istanbul, ankara Ahşap kasa sandık, izmir Ahşap kasa sandık, kayseri Ahşap kasa sandık, bursa Ahşap kasa sandık, Balıkesir Ahşap kasa sandık, Gaziantep Ahşap kasa sandık, manisa inşaatlık kereste, Kütahya Ahşap kasa sandık, Tekirdağ Ahşap kasa sandık, Çerkezköy Ahşap kasa sandık, Kırklareli Ahşap kasa sandık, Çanakkale Ahşap kasa sandık, çorlu Ahşap kasa sandık, gebze Ahşap kasa sandık, sakarya Ahşap kasa sandık, Adapazarı Ahşap kasa sandık, düzce Ahşap kasa sandık, bolu Ahşap kasa sandık, istanbul esenyurt Ahşap kasa sandık, istanbul kıraç Ahşap kasa sandık, istanbul Avrupa yakası Ahşap kasa sandık, istanbul Anadolu yakası Ahşap kasa sandık, istanbul tuzla Ahşap kasa sandık, gebze Ahşap kasa sandık, Kocaeli Ahşap kasa sandık, istanbul çatalca Ahşap kasa sandık, istanbul Silivri Ahşap kasa sandık, Bursa Ahşap kasa sandık, istanbul dudullu inşaatlık kereste, istanbul Ümraniye Ahşap kasa sandık, gibi birçok bölgede yapılmaktadır. Anadolu da bile işçi bulmak zorlaşmışken, aynı şartlarda büyük şehirlerde işçi bulmak çok daha zordur. Dolayısıyla Anadolu daki inşaatlık kereste imalatçıları daha uygun şartlarda, yani daha düşüğe Ahşap kasa sandık fiyatı müşterilerine sunabilmektedir. Müşterilerimize, en uygun Ahşap kasa sandık fiyatlarıyla Ahşap kasa sandık tedarik hizmeti, sunmaktayız. Tabi bu hizmeti sunarken, Ahşap kasa sandık ölçülerinden taviz vermeden, Ahşap kasa sandık standartlarını koruyarak yapmak çok önemli.

ah%C5%9Fap%20kasa%20sand%C4%B1k%20fiyatlar%C4%B1%202

Ahşap sandık kasa fiyatları en çok ihracat süreçlerinde kullanılmaktadır.Dolayısıyla Ahşap kasa ve sandıkların ISPM15 yani ısıl işlemden geçmiş, keresteden yapılması şarttır.Öbür türlü genellikle ihracat ambalajı oalrak kullanılan ahşap sandık ve kasa lar , yabancı ülkelerin gümrüğünden geçemezler.

Ahşap sandık ve kasa ölçüleri, her müşterinin ihtiyacına göre değişebilmektedir.Ahşap sandık kasa üretiminde kereste kullanılabildği gibi, OSb, kontrplak, plywood da kullanılabilmektedir. Ahşap sandık ve kasa fiyatları, ölçülerine, kullanılan malzeme ve işçilik fiyatlarına değişkenlik gösterir.Bu sebeple her ahşap sandık ve kasa için özel teklif hazırlamak gerekiyor.

Bu dönemde fiyatlar hızlı bir şekilde değiştiği için telefonla veya mail atarak teklifimizi hızla alabilirsiniz.

Diğer Ahşap kasa sandıkler ve özel ölçü Ahşap kasa sandıkler için www.ozonAhşap kasa sandık.com dan ulaşabilirsiniz.İletşişim bilgileri https://www.ozonpalet.com.tr/tr/urunler/ahsap-kasa-ve-sandiklar/

de info@ozonpalet.coma veya +9 0532 3938426 taleplerinizi iletmenizi bekliyoruz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir