İçeriğe geç

Sıfır ve İkinci El Palet İçin Doğru Adres

Ahşap ya da plastik palet ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için hizmet sunmakta olan Ozon Palet, dilediğiniz takdirde sıfır palet üretimi gerçekleştirebilmekte, dilerseniz ikinci el palet temin edilmesi için sizlere memnuniyetle yardımcı olmaktadır. Kaliteli üretimimiz ve hizmetimizle, sizlere en kaliteli palet seçeneklerini sunmakta ve ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılamaktayız.

palet

Firmamız hem ahşap hem de plastik palet üretim ve satışını yapmaktadır. Ahşap palet çeşitleri, genellikle daha dayanıklı olması açısından nervürlü özel çivilerle birleştirilmekte ve taşınması esnasında her türlü zararlı böcek gibi canlılardan arınabilmesi için özel işlemler uygulanmaktadır. Bu konuda konulmuş olan uluslar arası kurallara uymak konusunda firmamız oldukça titiz bir şekilde hareket etmektedir. Ahşap palet üretimi için genellikle sağlam ve dayanıklı olan Çam kereste kullanılmakta ve üretimin her aşaması özel olarak denetime tabi tutularak kalitemiz standart bir şekilde sürdürülmektedir.

Plastik palet ise genellikle hijyen gereksiniminin daha çok ön plana çıktığı alanlarda kullanılmak üzere tercih edilmektedir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz plastik paletlerin tamamı standartlara uygun bir şekilde üretilmekte ve biyolojik olarak üreme imkanı sağlayan ortamların oluşabileceği çatlaklar ya da boşluklar bulunmamaktadır. Plastik palet ürünlerimizde farklı renk seçenekleri ile birlikte müşterilerimize özel çözümler de üretebilmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerini bize iletmesi halinde, özel kalıplar kullanarak özel istek üzerine de üretim gerçekleştirebilmekteyiz.

Palet konusundaki ihtiyaçlarınız için firmamıza başvurabilir ve kaliteli ürünlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Stoklarımızda, mutlaka size yardımcı olabileceğimiz sayıda ürünümüz her daim bulunmakta, dilediğiniz takdirde özel olarak üretimin de gerçekleştirebilmekteyiz. Palet çeşitlerimizin tamamı, kalite standartlarımız gereği sürekli olarak kontrol edilmekte ve böylece dayanıklı olduklarından emin olarak sizlere ürünlerimizi teslim etmekteyiz. Bizimle iletişim kurarak ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir, siparişinizi anında verebilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir