İçeriğe geç

Tahta Palet Modelleri

Firmamız, ahşap palet ihtiyaçlarınızı uluslar arası standartlara uygun bir şekilde karşılayabilmek amacıyla sizlere yaklaşık 10000 metrekarelik fabrika ve depo alanı ile hizmet vermekte, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üreterek sizlere yardımcı olmaktadır.

Paketlenmiş olan ürünlerin, forklift ya da transpalet aracılığı ile kolay bir şekilde taşınmasını sağlamak amacıyla üretilmiş olan tahta palet seçenekleri, son derece kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Dilerseniz üretimini gerçekleştirdiğimiz, hiç kullanılmamış palet seçeneklerimizi tercih edebilir, dilerseniz daha uygun fiyat seçeneklerine sahip olan ikinci el palet seçeneklerimizi de göz önünde bulundurabilirsiniz. Burada tercih tamamen size kalmıştır. Firmamız her türlü ihtiyacınızı mükemmel bir şekilde karşılayabilmek amacıyla ekonomik fiyat seçenekleri ile tahta palet ihtiyaçlarınız konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

tahta palet

Tahta paletler, uluslar arası standartlar gereği, özel ısıl işlemlerle mantar ve böcek gibi mikro organizmalardan arındırılmaktadır. Bu işlemdeki temel amaç tahta paletlerde oluşabilecek olan bu tarz organizmaların, ithalat ve ihracatlar nedeniyle yayılmasını engellemektir. Avrupa standartlarına uygun olarak üretilen tahta palet ürünlerimiz böylece zararlı organizmalardan arındırılarak, temizlenerek teslim edilmektedir.

Palet üretiminde dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olan Çam kereste kullanmayı tercih etmekteyiz. Tahta palet ürünlerimizin daha dayanıklı olması için nervürlü özel çivilerle birleştirmekte ve böylece sizlere uzun yıllar boyunca güvenle kullanabileceğiniz ürünler sunmaktayız. Kalite standartlarımız gereği tüm tahta paletler, düzenli olarak dayanıklılık ve sağlamlık açısından kontrol edilmekte ve böylece sizlere en mükemmel hizmeti sunduğumuzdan emin olabilmekteyiz.

Ürünlerimizin fiyatları ise üretimde kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Tahta palet ise Çam keresteden üretilmekte ve bu nedenle kereste fiyatlarına göre ürün fiyatlarımızda belirlenmektedir. Üretimlerimiz standart ölçülerde olabildiği gibi talebiniz doğrultusunda da sizin istediğiniz ölçülerde, farklı fiyatlarla üretim yapabilmekteyiz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir