İçeriğe geç

2016 GÜNCEL SIFIR AHŞAP EUROPALET FİYATLARI

Sıfır ahşap Europalet imalatçıları olarak Türkiye ekonomisinin yakında takip ediyoruz.Ekonomimiz yılın ilk çeyreğinde %4,8’lik büyüme göstermiştir.Piyasa da yaşanan durgunluk ve nakit sıkıntısına rağmen bu büyüme oranı birçok kesimde süpriz olarak algılanmıştır. Bizleri sevindiren diğer bir gelişme ise, verisi açıklanan bütün Avrupa Birliği ülkelerinden daha hızlı büyümüş olmamız. İlk çeyrek büyümemizle verisi açıklanan tüm dünya ülkeleri içerisinde 5. sıradayız. Örneğin ilk çeyrekte Almanya’nın %1,6; Fransa’nın %1,4; ABD’nin %2, G.Kore’nin %2,8 büyüdüğünü görüyoruz. Sıfır ahşap euro palet fiyatlarının artmasının bir sebebide ekonomideki bu büyüme olduğu anlaşılıyor.

s%C4%B1f%C4%B1r%20palet%20avantajlar%C4%B1%204

Sıfır ahşap europalet fiyatlarında yaşanan artışları etkileyen ekonomideki büyümeyle beraber, asgari ücretteki artış, dövizdeki yükselişler, Rusya ile yaşanan kriz sonrası kereste fiyatlarındaki dalgalanmalardır.

Sıfır ahşap europalet fiyatları artışını etkileyen en önemli husus asgari ücretin net 1300 TL yükseltilmesidir. Palet sektöründe İşçi maliyetleri en önemli maliyetlerin başında gelmektedir.Hükümetin yaptığı bu artış, tüm sıfır ahşap palet fiyatlarını artırmıştır.

 

Sıfır ahşap europalet fiyatları son 1 yılda dövizde yaşanan artışlarla beraber, ithal tomruk fiyatlarındaki artış sonucu artmıştır.Özelikle İstanbul sıfır Ahşap europalet imalatçıları, Gebze sıfır Ahşap europalet imalatçıları, Kocaeli sıfır euroahşap palet imalatçıları , Sakarya sıfır europalet imalatçıları, Kayseri europalet imalatçıları, Adana europalet imalatçıları, Ankara sıfır ahşap europalet imalatçıları, İzmir sıfır ahşap europalet imalatçıları, Çorlu sıfır ahşap europalet imalatçıları, kereste ihtiyaçlarını ithalat la karşıladıkları için en çok etkilenen sıfır ahşap palet imalatçıları olmuşlardır.Anadolu daki sıfır ahşap europalet imalatçıları nispeten daha az etkilenmiştir.

euro%20palet%20fiyatlar%C4%B1%202016%205Türkiye genelinde fiyatlar genelde aynı seviyededirr. İstanbul sıfır Ahşap europalet fiyatları, Gebze sıfır Ahşap europalet fiyatları, Kocaeli sıfır euroahşap palet fiyatları , Sakarya sıfır europalet fiyatları, Kayseri europalet fiyatları, Adana europalet fiyatları, Ankara sıfır ahşap europalet fiyatları, İzmir sıfır ahşap europalet fiyatları, Çorlu sıfır ahşap europalet fiyatları, paralel hareket etmişlerdir.Fiyatları arasında önemli farklar yoktur.

Sıfır Ahşap europalet EPAL palet fiyatları 35-40 TL arasında değişmektedir. Europalet ölçülerinde, Sıfır Ahşap Europalet fiyatları 30 TL- 35 TL arasındadır. Tabii bu fiyatlar vade, miktar a ve ahşap palet ölçülerine ve tiplerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.Sıfır ahşap europalet üretimimizi, Tomruk tan, palete, ısıl işleme kadar tüm Sıfır ahşap europalet imalat sürecini kapalı tek çatı altında 10.000 m2 lik alanda, gerçekleştiriyoruz.Kaliteli ve sürdürülebilir palet imalatı ile ulusal ve uluslarası birçok firmaya hizmet veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir