İçeriğe geç

AHŞAP EURO PALET Mİ? PLASTİK PALET Mİ TERCİH EDİLMELİ ?

Ambalaj ve nakliye ambalajlarının yapımı sürdürülebilir malzemelerden olmalıdır. Her türlü mal deniz, demiryolu, uçaklarla veya karadan seyahat eden araçların içerisindeki paletlerle taşınır. Paletler çeşitli diğer malzemelerden yapılabilmesine rağmen, sürdürülebilirlik ve uzun ömür açısından ahşap Euro paletler en iyi seçimdir. Ahşap Euro palet in neden en dikkatli ve doğru seçimin olduğunu ele alalım.

Küresel ısınmanın bu döneminde ve yorucu doğal kaynaklarda, bina ve yapı malzemeleri söz konusu olduğunda, herhangi bir endüstrideki en büyük endişe sürdürülebilirliktir. Ambalaj ve nakliye ambalajlarının yapımı sürdürülebilir malzemelerden olmalıdır. Her türlü mal deniz, demiryolu, uçaklarla veya karadan seyahat eden araçların içerisindeki paletlerle taşınır. Paletler çeşitli diğer malzemelerden yapılabilmesine rağmen, sürdürülebilirlik ve uzun ömür açısından ahşap Euro paletler en iyi seçimdir. Ahşap Euro palein neden en dikkatli ve doğru seçimin olduğunu ele alalım.

Ahşap Euro palet fiyatları

Ahşap palet fiyatları, plastik palet fiyatlarından daha uygundur . Ekonomik olarak ahşap Euro palet daha ekonomiktir. Bunun en önemli sebebi Ahşap Örneğin, bir plastik palet tek bir yerde koparsa, tüm paleti değiştirmeniz gerekir. Sonuçta, palet için maliyet kurtarılmayan bir kayıp kar kaybıdır. Ahşap paletler geri dönüştürülebilir ve onarılabilir.

ahsap%20palet%20plastik%20palet 2

Ahşap Euro Paletler ucuz ve ekonomiktir.

Ahşap paletler parça parça monte edilmekten ayrı bir avantaja sahiptir. Ahşap bir palet koparsa, gerekirse kolayca ve ucuza onarılabilir veya değiştirilebilir. Ahşap paletlerle inşaat süresi de azalır, yani büyük miktarlarda daha hızlı elde edilebilirler. Bu, özellikle tüm işletmeler gibi toplu ithalatçılar için önemlidir.

Ahşap Euro paletler daha Dayanıklı ve kullanılabilirdir.

Ahşap paletler, plastik paletlerden daha dayanıklıdır. Zamanla daha iyi yıpranır, çalışmak daha kolaydır ve ahşap paletler üretmek üretim için daha az enerji gerektirir. Ek olarak ahşap sürtünme sağlar. Bu plastik olmayan paletler için benzersiz bir avantaj. Nakliye konteynerleriba yüklendiğinde ve ağır yük taşınırken ahşap paletler plastikten çok daha az kayar. Bu, yükünüz için daha iyi koruma anlamına gelir ve nakliye ve nakliye esnasında daha az hasarlı ve ürün kaybı demektir. Kayıpların azalması sonuç olarak daha yüksek kazançlara neden olur ve tüm faaliyetinizin itibarını artırır.

ahsap%20palet%20plastik%20palet 3

Ahşap Euro palet ler çevrecidir.

Ahşap, gezegendeki en çevre dostu yapı malzemelerinden biridir. Güneş ışığı ve suyla zeminden dışarı çıkıyor. Kağıt veya sunta yapımı için geri dönüştürülebilir. Ahşap, aynı zamanda, endüstride yararlılığını yitirdikten sonra ev inşaatı projeleri, çeşitli mobilya ve sunta için tekrar kullanılabilir olmanın ayrıcalığını taşır.

Ahşap Euro paletleri Geri dönüşümlüdür.

Ahşap Euro paletleri Geri dönüşebilir ve İkinci el palet olarak kullanılabilir. Buna ek olarak, geri dönüşümlü, çevre dostu malzemeler kullanılarak yapılmış olan ahşap paletler, yıpranmış olsa veya hasar görmüş olsa bile ahşap Euro paletler bazı küçük yenileme ile yeni paletler olarak yeniden ikinci el ahşap palet olarak kullanılabilir. Bu işletmelerin daha fazla tasarruf etmesine ve endüstriyel atıkları azaltmasına yardımcı olur. İşletmelerin çoğunluğu malları güvenilir şekilde nakletmek ve maliyetleri düşürmek için geri dönüştürülmüş ahşap paletler kullanmaktadır.

Sürdürülebilirlik

Çevre ve Orman araştırma enstitüleri verilerine göre ağaç, ahşap tüketimi hızla iki katı oranında büyüyor. Yeniden dikim ve yeni büyüme, son on yılda dünya ve Türkiye de özelikle İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Bursa, Gaziantep, Kocaeli, Gebze, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İstanbul Hadımköy, İstanbul Kıraç, İstanbul çatalca, istanbul Silivri, istanbul ikitelli, istanbul başakşehir, istanbul tuzla, istanbul kartal, istanbul Kurtköy, Sakarya, Adapazarı, Balıkesir, Çanakkale, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy gibi il ve ilçelerimizde, mobilya, ahşap palet sektörleri ve kamu ahşap kullanımından çok daha fazla ağaç dikimi yapılmıştır. Ahşap palet, Ahşap mobilya, Kereste endüstrisi, her yıl milyonlarca yeni ağaç dikerek doğal kereste kaynaklarının korunması ve yenilenmesini sağlamak için görev yapıyor.

Karbon Ayak İzini Azaltma

ah%C5%9Fap%20palet%20fiyatlar%C4%B1%20pahal%C4%B1m%C4%B1%20111

Ahşap sadece daha sürdürülebilir ve çevreyle ilgili açıdan dost değil, aynı zamanda yapı malzemesi olarak da karbon emisyonlarının azaltılmasına yardımcı oluyor. Amerika Ahşap konseyine göre, inşaatlarda her türlü ahşap metreküp kullanımı, sentetik malzeme kullanımına göre, 1,1 ton karbondioksit in daha az atmosfere salınmasını sağlıyor. Bu miktarı ahşabın içinde hâlihazırda depolanan 0,9 ton karbon dioksit ile birleştirdiğinizde, karbon emisyonlarının metre küp metrelik ahşap yapı malzemeleri için 2 ton azaltılabileceği anlamına gelir. Daha çok ahşap esaslı nakliye ve paketleme malzemelerinin uygulanması, tüm ülkelerin karbon ayak izini önemli ölçüde azaltabilir.

Ahşap Euro palet Doğru Bir Tercihtir

Sonuçta, palet malzemesi için akıllı karar ahşaptır. Maliyetleri düşürür, karbon emisyonlarını azaltır, daha uzun sürer ve daha uzun vadeli bir yatırım daha iyi olur. Ahşap paletler, hangi ürünün dökme haliyle taşınmadığına bakılmaksızın, plastik paletlere kıyasla üstün performans, dayanıklılık ve uzun ömürlülük sağlayacaktır. Ayrıca ahşap paletler satın almak daha ucuzdur ve daha düşük bir enerji maliyetiyle dökme olarak hızla üretilebilir. En iyisi, yük taşımak için ahşap paletler satın aldığınızda ve kullandığınızda, maliyetleri azaltarak ve kuruluşunuzun karbon ayak izini azaltarak potansiyel kârınızı en üst düzeye çıkarıyorsunuz demektir.

Tüm işletmeler, birçok iyi sebeple sürdürülebilir, sorumluluk sahibi kaynaklı ahşaptan üretilen yüksek kaliteli ahşap paletleri tercih etmektedir.

Tercihiniz hangi tür paletten olursa olsun.Hem ahşap euro palet hem plastik palet tedarikini kendi üretim ve dağıtım merkezlerimizden en uygun ahşap euro palet fiyatlarından ve plastik palet fiyatlarından yapıyoruz.Hem ahşap euro palet hemde Plastik paleti, istanbul, ankara, izmir, gaziantep, bursa, gebze, kocaeli, sakarya, kütahya, afyon, adana yani türkiyeye zamanında tedarik ve teslim ediyoruz.

Tercihiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir