İçeriğe geç

İHRACAT SANDIĞI İMALATI

Ahşap OSB, kontrplak ihracat sandığı ve kasa imalatı yapan firmalar , İstanbul, Gebze, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ, Çerkezköy, Çorlu, Afyon, Sakarya, Ankara ve İzmir gibi sanayi ve ihracat merkezlerine yakın yerlerde bulunmaktadır. Bu şekilde Ahşap OSB, kontrplak ihracat sandığı ve kasa imalatını uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı hedeflemektedirler.

Piyasada kullanımı çok olan, ahşap Euro palet temel ölçülerine veya ahşap cp3, cp9 palet temel ölçülerine üzerine imalat yapılabilmektedir.

Türkiye nin, özellikle artan nitelikli ürün ve bunların yedek parçaları sebebiyle, gelişmiş ve sağlam ambalajlama, uzun ve riskli lojistik süreçleri, müşteride ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alınabilmesi için şart olmuştur. Ahşap OSB ambalajlama bu konuda önde gelen ve sağlam bir ambalaj türüdür. Birçok ihracat yapan firma bu sebeple, Ahşap OSB ihracat sandığı ve kasa kullanarak ürünleri ambalaj yapılmasını sağlayarak, müşterilerinin ürünlerini tam ve hasarsız olarak, müşterilere teslim ederek, lojistik teslimat performanslarını dolayısıyla lojistik KPI larını yukarılara taşımaktadır.

Bunun sonucunda müşterilerinin memnuniyeti ve güvenini kazanarak, daha uzun süreli çalışma imkanına kavuşmaktadırlar. Ambalaj sektöründe, son dönemlerde özellikle Ahşap OSB, kontrplak ihracat sandığı ve Kasa talebi, belirtilen ahşap ambalajların sağlamlığı, nem oranını emerek azaltması sonucu, korozyon u karşı dayanıklılık sağlaması ve fiyatı sebebiyle en çok tercih edilen ambalajlar arasına yükselmiştir.

Ahşap OSB, kontrplak ihracat sandığı ve kasa imalatı yapan firmalar , İstanbul, Gebze, Kocaeli, Bursa, Tekirdağ, Çerkezköy, Çorlu, Afyon, Sakarya, Konya, Ankara ve İzmir gibi sanayi ve ihracat merkezlerine yakın yerlerde bulunmaktadır. Bu şekilde Ahşap OSB, kontrplak ihracat sandığı ve kasa imalatını uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı hedeflemektedirler.

Ahşap OSB, kontrplak ihracat sandığı ve kasa imalatı talebinde bulunan müşterilerimiz kendi ürünlerine özel ölçüler talep etmektedir. Bu sebeple Ahşap OSB, kontrplak ihracat sandığı ve kasa fiyatı her müşteriye farklı oluşabilmektedir. Ahşap OSB, kontrplak ihracat sandığı ve kasa fiyatları, müşterinin talep ettiği malzemeye görede ( kereste, osb, kontrplak vb..) değişebilmektedir.

Ahşap OSB, kontrplak ihracat sandığı ve kasa rahat elleçlenebilmesi için, ihracat sandık ve kasa altına, sandık ve kasa ölçülerine uygun paletlerle beraber üretilebilmektedir.Bazende piyasada kullanımı çok olan, ahşap Euro palet temel ölçülerine ( en X boy, mesela ; 80 X 120 )veya ahşap cp3, cp9 palet temel ölçülerine ( en X boy, 114 X 114 )göre, OSB, kontrplak ihracat sandığı ve kasa üretimi ilgili paletlerin üzerine imal edilebilmektedir.Bu tür ambalajlara palet sandığı da denilebilmektedir.

Ozon palet, Ahşap Ambalaj ve palet Sektörün önde gelen firması olarak, Ahşap OSB, kontrplak ihracat sandığı ve kasa imalatını gelişmiş makine parkı ve tecrübeli ustalarıyla, kaliteli ve en uygun fiyatlarla müşterilerine imal edebilmektedir. Özel ölçülü Ahşap OSB, kontrplak ihracat sandığı ve kasa imalatına ek olarak, müşterinin fabrikasında ürünlerin ahşap ambalajlara yerleştirilmesi , sabitlemesi ve diğer çevresel faktörlerden koruyacak şekilde alınacak tedbirleri, en uygun malzemeleri kullanarak sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir