İçeriğe geç

İKİNCİ EL ( 2. El ) AHŞAP EURO PALETİN FİYAT AVANTAJI

Ahşap Euro palet lerin sıfır, yeni üretim, tedarikleri mümkün olabildiği gibi, ikinci el ( 2. el ) Ahşap Euro palet tedariki de mümkündür. İkinci el Ahşap Euro palet kullanımı , firmalarımıza önemli maliyet avantajları kazandırabilmektedir. İkinci El Ahşap Euro palet ler, yeni Ahşap Euro palet lerin hemen hemen yarı fiyatına piyasada sağlanabilmektedir. 2014 Kasım ayı itibariyle güncel ikinci el ( 2. el ) El Ahşap Euro palet fiyatları 17 TL-25 TL arasında, kalitesine göre değişebilmektedir.

İKİNCİ EL PALET ( 2.El ) AHŞAP EURO PALETİN FİYAT AVANTAJI

Ahşap Euro palet ler, dünya genelinde kullanımı, değiştirilebilmesi, standartların güvenliği ve sorgulanması, depo ve taşıma sistemleriyle entegre olması sebebiyle , bitmiş ürün, hammadde, yarı bitmiş ürün sevkiyatlarında çok geniş alanda ve büyük hacimli bir kullanıma ulaşmıştır. Dünyanın her tarafında aynı zamanda ticari bir değer ifade etmektedir. Ahşap Euro palet standartları genel kabul görmüş standartlardır.

Dünya ihracat ve ithalatı globalleşen dünyada oldukça hızla artmaktadır. Uluslararası ticaret yapan, hammadde getiren, bitmiş ürün yollayan firmalar, daha verimli , tedarik zinciri operasyonları arzu etmeleri sebebiyle mümkün olan minimum tipte paletle çalışmaktadırlar. Bu palet tiplerinin başında da 80X120 cm Euro palet ve 120X100 Cm Euro 2 ve 100X120 cm Euro 3, EUR ve EPAL, ISPM 15 damga ve tescilli palet leri gelmektedir. Uluslararası ticaret yapan firmalar ancak Ahşap Euro palet lerle, ürünlerin paletlenip gelmesini şart koşmakta bu şekilde ikinci el palet ( 2. el ) olsa bile Ahşap Euro palet leri kendi sevkiyatlarında kullanabilmektedir. Ahşap Euro palet ler, ikinci el palet ( 2. el ) olsa bile ekonomik değer ifade ettiğinden, İkinci el Ahşap Euro palet leri piyasa da satabilmektedir.

Ahşap Euro palet lerin sıfır, yeni üretim, tedarikleri mümkün olabildiği gibi, ikinci el palet ( 2. el ) Ahşap Euro palet tedariki de mümkündür. İkinci el Ahşap Euro palet kullanımı , firmalarımıza önemli maliyet avantajları kazandırabilmektedir. İkinci El Ahşap Euro palet ler, yeni Ahşap Euro palet lerin hemen hemen yarı fiyatına piyasada sağlanabilmektedir. 2014 Kasım ayı itibariyle güncel ikinci el palet ( 2. el ) El Ahşap Euro palet fiyatları 17 TL-25 TL arasında, kalitesine göre değişebilmektedir.

Tek yönlü ( geri iade alınamayan ) Ahşap Euro palet kullanan, yani gönderdiği paletlerini geri toplama maliyeti veya farklı problemler sebebiyle geri alamayan firmalarımız, ihracat yapan firmalarımız, uygun fiyatlı ikinci Euro palet kullanarak palet maliyetlerinde %100 e yakın tasarruflar sağlayabilirler. EPAL standartında, Isıl işlem görmüş paletleri, aynı hizmeti çok daha uygun fiyatlarla satınalmış olacaklardır. Bu şekilde ikinci el palet ( 2. el ) Euro palet alarak kullanan, kaliteden ödün vermeyen, ulusal ve uluslararası birçok firma vardır. Ayrıca ikinci el palet ( 2. el ) Euro palet kullanarak, ağaçların daha az kesilmesine, dolayısıyla çevreye de çok önemli bir desteğiniz olacaktır. Çöp muamelesi görmeyecek ikinci el palet ( 2. el ) Euro paletlerin, topluma, ekonomiye ve çevreye katkı sürecine, işletmenize ikinci el palet ( 2. el ) Euro palet kullanarak sizde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir