İçeriğe geç

Plastik Palet Avantajları

Paletler küçük ve büyük birçok firma tarafından kullanılan ürünlerdir. Bazen taşıma amaçlı, bazen istifleme amaçlı bazen ise ürünlerin sergilenmesi amaçlı olarak kullanılan paletler farklı özelliklerde ve ölçülerde olabilir.

Firmamız palet ihtiyacı olan müşterilerimiz için ahşap ve plastik palet üretimi yapmaktadır. Sıfır olarak ürettiğimiz paletlerden ayrı olarak eskimiş ve atıl halde olan paletleri yeniden üretime sokarak daha az maliyetle palet üretimi yapmaktayız.

plastik paletFirmamızın üretmiş olduğu paletler sizlerin ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı ebatlarda olmaktadır. Standart olarak üretmiş olduğumuz ahşap ve plastik palet ürünlerimizi sizlerin belirleyeceği ölçülerde ve özelliklerde de üreterek ihtiyaçlarınız tam olarak cevap vererek siz değerli müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz. Kullanılacak olan paletler kullanım amacına uygun olarak belirlenmeli buna göre uygun olan palet çeşidi tercih edilmelidir. Firmamızın uzman çalışanları sizlere bu konuda da gerekli olan hizmetleri vererek sizler için uygun olan paleti belirlemektedir. Ahşap ve plastik palet üretimlerimizde kullandığımız malzemelerin tamamı kaliteli malzemeler olup uzun süre sağlamlığını korumaktadır.

Ahşap paletler genellikle gıda dışında ürün satışı ya da üretimi yapan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Plastik palet genellikle gıda üzerine çalışan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Daha hijyenik olması açısından tercih edilen plastik paletler kimyasal ürünlerin olduğu işletmelerde de kullanılmaktadır. Plastik paletlerin ahşap paletlere göre bazı avantajları bulunmaktadır. Plastik palet fiyat olarak maliyetli bir ürün olsa da uzun süre dayanıklılığını korur ve yıllar boyunca zarar görmeden kullanılmaktadır.

Plastik paletlerin en büyük avantajı ise temizlenebilir olmasıdır. Paletler zamanla kirlendiği zaman daha hijyenik olması için buharla temizlenebilirler. Bu paletlerin başka bir avantajı ise ahşap paletlerde olduğu gibi herhangi bir çivi ya da kırık bir parça barındırmadığı için küçük darbelerde hasar görme olasılığının düşük olmasıdır.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir