İçeriğe geç

Tahta Palet Kullanım Alanları

Yıllardır yaygın olarak kullanılan paletler arasında en çok kullanılan palet çeşidi ahşap paletlerdir.

tahta paletAhşap paletler yük taşımacılığında birçok firma ve kişi tarafından sıklıkla tercih edilen bir palet çeşididir. Palet piyasasında genellikle tahta palet ve ahşap palet aynı isimle anılmaktadır. Tahta paletlerin oldukça geniş boyut seçenekleri bulunmaktadır. Firmamız standart olarak tahta palet ürettiği gibi ihtiyaçlara göre özel olarak farklı ölçülerde paletler de üretmektedir. Tüm palet çeşitlerindeki paletlerin kullanımlarında bazı ayrıntılara dikkat edilmesi gerekmektedir. Örneğin ağır bir yük taşınması gerektiği zaman daha geniş olan ve altı daha kalın malzeme kullanılarak üretilmiş paletler tercih edilmelidir. Ya da daha hafif olan ve küçük ebatlarda olan herhangi bir ürünün taşınması için daha hafif ve altı ince olan ürünler kullanılmalıdır. Bu ayrıntılara dikkat edildiğinde kullanacağınız paletler hem daha az yer kaplarlar hem de fiyat olarak daha az ücretler harcamanızı sağlarlar.

Tahta palet ihtiyaçlarınız için firmamıza başvurduğunuzda uzman çalışanlarımız sizlerin ihtiyaçlarınıza uygun olan en doğru palet seçimini yapmanız için gerekli desteği sizlere vermektedir.

Firmamızın üretmiş olduğu tahta palet ürünlerinin tamamı üretim sürecinden sonra ısıl işlemden geçmektedir. Bu işlemdeki amaç paletlerin hammaddesinde bulunabilecek olan tüm zararlı böcek ve haşeratlardan arındırılmalarını sağlamaktır. Tahta palet konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için istediğiniz zaman bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Paletler ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulmak için sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca uzman çalışanlarımız ile iletişime geçerek de sorularınızı sorabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Firmamız tahta palet ve diğer palet üretimlerini Kocaeli’ de bulunan fabrikamızda gerçekleştirmektedir. Geniş bir üretim alanı ve depolama alanı bulunan fabrikamızda istediğiniz miktarda ve özelliklerde palet bulabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir